Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Звіт завідувача філії відбудеться 30 червня 2023 року

Не розголошуйте всі реквізити платіжної картки та контролюйте рух коштів на рахунку Банк по телефону може запитати перші 6 та останні 4 цифри платіжної картки. Для отримання платежу на картку достатньо повідомити лише16-значний номер картки.

Тримайте в секреті три цифри на звороті картки (CVV/CVC код), коди (одноразові паролі) банків та мобільних операторів, пін-код до картки.
Підключіть смс-інформування стосовно операцій з платіжною карткою.
Установіть індивідуальні ліміти на операції з вашою платіжною карткою.
Використовуйте віртуальну картку для розрахунків в Інтернет.

24 листопада 2023 о 12:59 | Обаримська Н. В. | немає коментарів

Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!»
Проект MRIYA – це ініціатива з протидії російським окупантам в медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв та ресурсів, за допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин.

24 листопада 2023 о 12:48 | Обаримська Н. В. | немає коментарів

Звіт завідувача філії відбудеться 26 серпня 2022р.

З метою запобігання розповсюдження на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, члени обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) вирішили посилити карантинні обмеження в області. Згідно рішення обласної комісії ТЕБ і НС від 25.01.2022 № 2 через різке збільшення хворих на COVID -19 переходимо на дистанційне навчання з 26 січня по 4 лютого

Звіт завідувача філії відбудеться 25 серпня 2020 р.

У нас карантин!!!
Шановні батьки!
Просимо Вашої допомоги у частковому дистанційному навчанні наших дітей під час карантину. Комунікація між учителями та учнями відбуватиметься через класних керівників. Учителі готують завдання і надаватимуть дітям доступ до матеріалів за предметами. Щиро надіємося на Вашу допомогу, підтримку та батьківський контроль.
Дорогі діти!
Будьте відповідальні. Виконуйте завдання щодня, не відкладайте на потім. У нас не канікули, а карантин.
Дотримуйтесь правил особистої гігієни і вказівок убезпечення свого здоров'я.
Навчаємося разом!!! І будьмо здорові!

7 листопада учні Кізлівської ЗОШ І-ІІ ст. ОЗНЗ «Буська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» перегорнули ще одну сторінку великої книги історичної пам'яті – « ЗУНР – наша сила і гордість.»
1 листопада 1918 року – день Великого Чину у Львові, що покликав до життя Західно-Українську Народну Республіку. ЗУНР проіснувала недовго, однак її уроки не минули даремно. На прикладі героїчної боротьби Січових стрільців виросла ціла плеяда борців, які потім продовжили їхню героїчну справу і, дякуючи яким, ми сьогодні маємо незалежну самостійну державу – Україну.
Минуло 100 років, але кожен раз ми знову і знову повертаємося у пам’яті до тих незабутніх днів. Повертаємося не лише для того, щоб віддати шану, а передусім здобути від них те невичерпне джерело сили, знання та досвіду, які так потрібні у нелегкий і відповідальний час для нашої держави.

8 листопада 2018 о 14:40 | Обаримська Н. В. | немає коментарів

Котилися писаночки з гори на долину,
Прикотились із Донеччини в Кізлів у гостину…
А ще із барвисто-радісними писаночками, створеними за різними технологіями, у переддень світлого Воскресіння Христового прибули у нашу школу оригінальні витинанки та малюнки , великодні композиції на склі, колоритний кошичок та чудо-пасочка із ниток. Всі ці вироби створені умілими рученятами учнів Зайцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Донецької області на гуртку «Паперове диво». Ми, учні та вчителі Кізлівської школи, безмежно вдячні за Великодні привітання та креативні подаруночки. Від щирого серця бажаємо всім вчителям та учням Зайцівської школи, щоб у душах панували радість і спокій, нехай до їхніх осель прийде довгоочікуваний мир , хай серця пламеніють любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань.
А символом неподільності нашої рідної матінки-землі та в знак дружби з учнями Сходу у нашій школі було проведено символічний Міст Єднання «Україна наша мати! А ми її діти. Тож не дозволимо нікому нас всіх розділити!»

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.